Os 19706 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 12.46 | ||||
Kladno-Rozdělov | x | 12.50 | 12.50 | ||
Kamenné Žehrovice | 12.53 | 12.55 | |||
Kačice | x | 12.59 | 12.59 | ||
Stochov | 13.03 | 13.04 | |||
Rynholec | x | 13.07 | 13.07 | ||
Nové Strašecí | 13.13 | 13.13 | |||
Řevničov | 13.18 | 13.19 | |||
Lužná u Rakovníka | 13.27 | 13.36 | |||
Rakovník zastávka | x | 13.44 | 13.44 | ||
Rakovník | 13.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci