Sp 1954 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 13.33 | ||||
Lukavice v Čechách | 13.37 | 13.37 | |||
Žamberk | 13.42 | 13.43 | |||
Bohousová | 13.49 | 13.50 | |||
Litice nad Orlicí | 13.53 | 13.53 | |||
Sopotnice | 13.57 | 13.57 | |||
Potštejn | 14.01 | 14.01 | |||
Záměl | 14.04 | 14.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 14.09 | 14.10 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 14.14 | 14.15 | |||
Častolovice | 14.18 | 14.19 | |||
Čestice | 14.21 | 14.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.28 | 14.31 | |||
Třebechovice pod Orebem | 14.38 | 14.39 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.47 | 14.48 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci