Sp 1934 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 18.04 | ||||
Pelhřimov | 18.23 | 18.24 | |||
Pacov | 18.46 | 18.47 | |||
Obrataň | 18.54 | 18.55 | |||
Chýnov | 19.08 | 19.09 | |||
Tábor | 19.21 | 19.24 | |||
Sepekov | 19.45 | 19.46 | |||
Milevsko | 19.50 | 19.51 | |||
Písek město | 20.20 | 20.21 | |||
Písek | 20.25 | 20.27 | |||
Ražice | 20.37 | 20.42 | |||
Protivín | 20.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci