Sp 1915 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.02 | ||||
Děčín východ | 10.05 | 10.09 | |||
Česká Kamenice | 10.30 | 10.30 | |||
Kytlice | 10.41 | 10.41 | |||
Jedlová | 10.48 | 10.49 | |||
Chřibská | 10.55 | 10.56 | |||
Rybniště | 11.01 | 11.02 | |||
Krásná Lípa město | 11.05 | 11.06 | |||
Krásná Lípa | 11.09 | 11.12 | |||
Zahrady u Rumburka | 11.17 | 11.17 | |||
Panský | 11.23 | 11.24 | |||
Brtníky | 11.30 | 11.30 | |||
Mikulášovice horní nádraží | 11.36 | 11.36 | |||
Mikulášovice střed | 11.41 | 11.41 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 11.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci