Sp 1911 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 5.14 | ||||
Krásná Lípa | 5.19 | 5.20 | |||
Krásná Lípa město | x | 5.22 | 5.22 | ||
Rybniště | 5.25 | 5.26 | |||
Kytlice | x | 5.41 | 5.41 | ||
Mlýny | 5.45 | 5.45 | |||
Horní Kamenice | x | 5.50 | 5.50 | ||
Česká Kamenice | 5.53 | 5.54 | |||
Markvartice | x | 6.01 | 6.01 | ||
Dolní Habartice | x | 6.04 | 6.04 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 6.07 | 6.08 | |||
Děčín východ | 6.16 | 6.17 | |||
Děčín hlavní nádraží | 6.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci