Os 18854 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 9.04 | ||||
Rožmberk nad Vltavou | 9.15 | 9.15 | |||
Herbertov | x | 9.18 | 9.18 | ||
Těchoraz | x | 9.21 | 9.21 | ||
Vyšší Brod klášter | 9.24 | 9.26 | |||
Čertova Stěna | x | 9.30 | 9.30 | ||
Loučovice | 9.37 | 9.38 | |||
Loučovice zastávka | x | 9.42 | 9.42 | ||
Lipno nad Vltavou | 9.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci