Os 18800 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.41 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 14.44 | 14.44 | ||
Včelná | 14.50 | 14.50 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | x | 14.54 | 14.54 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 14.58 | 14.58 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | x | 15.02 | 15.02 | ||
Holkov | 15.07 | 15.07 | |||
Velešín město | x | 15.10 | 15.10 | ||
Velešín | 15.14 | 15.15 | |||
Výheň | x | 15.20 | 15.20 | ||
Kaplice | 15.23 | 15.26 | |||
Omlenice | 15.32 | 15.33 | |||
Bujanov | x | 15.36 | 15.36 | ||
Pšenice | x | 15.40 | 15.40 | ||
Rybník | 15.45 | 15.50 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 16.01 | 16.01 | |||
Herbertov | x | 16.04 | 16.04 | ||
Těchoraz | x | 16.07 | 16.07 | ||
Vyšší Brod klášter | 16.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci