Os 18408 | |
Řazení vlaku: 810 + 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 13.12 | ||||
Hříběcí | x | 13.15 | 13.15 | ||
Nová Buková | x | 13.20 | 13.20 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 13.23 | 13.23 | |||
Zajíčkov | x | 13.27 | 13.27 | ||
Rynárec | x | 13.31 | 13.31 | ||
Pelhřimov | 13.35 | 13.38 | |||
Vlásenice | x | 13.46 | 13.46 | ||
Nová Cerekev | 13.50 | 13.50 | |||
Leskovice | x | 13.54 | 13.54 | ||
Pacov | 14.01 | 14.02 | |||
Šimpach | x | 14.07 | 14.07 | ||
Obrataň | 14.10 | 14.11 | |||
Pořín | x | 14.18 | 14.18 | ||
Chýnov | 14.23 | 14.27 | |||
Dobronice u Chýnova | x | 14.31 | 14.31 | ||
Smyslov | x | 14.34 | 14.34 | ||
Tábor-Měšice | x | 14.38 | 14.38 | ||
Tábor | 14.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci