Sp 1831 „Jordán“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + BDs450 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.59 | 8.22 | |||
Praha-Vršovice | 8.26 | 8.27 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 8.31 | 8.32 | |||
Praha-Hostivař | 8.35 | 8.36 | |||
Čerčany | 9.02 | 9.07 | |||
Benešov u Prahy | 9.15 | 9.17 | |||
Bystřice u Benešova | 9.21 | 9.21 | |||
Tomice | 9.25 | 9.26 | |||
Olbramovice | 9.29 | 9.30 | |||
Votice | 9.34 | 9.35 | |||
Heřmaničky | 9.40 | 9.41 | |||
Ješetice | 9.45 | 9.46 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | 9.48 | 9.48 | |||
Střezimíř | 9.51 | 9.58 | |||
Mezno | 10.02 | 10.02 | |||
Sudoměřice u Tábora | 10.06 | 10.07 | |||
Chotoviny | 10.10 | 10.11 | |||
Tábor | 10.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci