Sp 1809 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 12.42 | ||||
Kolín-Zálabí | 12.44 | 12.44 | |||
Velký Osek | 12.51 | 12.52 | |||
Velký Osek-Kanín | + | 12.55 | 12.58 | ||
Sány | 13.00 | 13.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 13.03 | 13.04 | |||
Převýšov | 13.14 | 13.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 13.20 | 13.32 | |||
Nový Bydžov | 13.40 | 13.41 | |||
Smidary | 13.47 | 13.48 | |||
Ohnišťany | 13.52 | 13.52 | |||
Ostroměř | 13.57 | 13.58 | |||
Lázně Bělohrad | 14.08 | 14.09 | |||
Nová Paka | 14.19 | 14.20 | |||
Nová Paka město | 14.22 | 14.23 | |||
Stará Paka | 14.27 | 14.40 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 14.45 | 14.45 | ||
Tample | x | 14.48 | 14.48 | ||
Roztoky u Jilemnice | 14.51 | 14.51 | |||
Martinice v Krkonoších | 14.58 | 15.04 | |||
Horní Branná | 15.10 | 15.11 | |||
Kunčice nad Labem | 15.15 | 15.16 | |||
Hostinné město | 15.24 | 15.25 | |||
Hostinné | 15.27 | 15.27 | |||
Pilníkov | 15.35 | 15.39 | |||
Vlčice | 15.42 | 15.42 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci