Os 17805 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radnice | 10.06 | ||||
Břasy | x | 10.10 | 10.10 | ||
Bezděkov u Radnic | x | 10.13 | 10.13 | ||
Stupno | 10.17 | 10.21 | |||
Dolní Stupno | x | 10.24 | 10.24 | ||
Všenice | x | 10.25 | 10.25 | ||
Střapole | x | 10.28 | 10.28 | ||
Sedlecko | x | 10.30 | 10.30 | ||
Chrást u Plzně zastávka | x | 10.33 | 10.33 | ||
Chrást u Plzně obec | x | 10.35 | 10.35 | ||
Chrást u Plzně | 10.38 | 10.42 | |||
Plzeň-Doubravka | 10.50 | 10.50 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci