Sp 1762 | |
Řazení vlaku: 814 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 17.40 | ||||
Václavice | 17.44 | 17.46 | |||
Náchod zastávka | 17.50 | 17.50 | |||
Náchod | 17.53 | 18.00 | |||
Velké Poříčí | x | 18.06 | 18.06 | ||
Hronov | 18.08 | 18.09 | |||
Hronov zastávka | x | 18.11 | 18.11 | ||
Police nad Metují | 18.15 | 18.16 | |||
Žďár nad Metují | x | 18.19 | 18.19 | ||
Česká Metuje | x | 18.23 | 18.23 | ||
Dědov | x | 18.25 | 18.25 | ||
Teplice nad Metují | 18.30 | 18.31 | |||
Březová u Broumova | x | 18.37 | 18.37 | ||
Meziměstí | 18.41 | 18.44 | |||
Ruprechtice | x | 18.47 | 18.47 | ||
Hynčice | x | 18.49 | 18.49 | ||
Broumov-Olivětín | x | 18.54 | 18.54 | ||
Broumov | 18.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci