Sp 1759 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 14.02 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 14.07 | 14.07 | ||
Hynčice | x | 14.12 | 14.12 | ||
Ruprechtice | x | 14.14 | 14.14 | ||
Meziměstí | 14.17 | 14.20 | |||
Teplice nad Metují | 14.29 | 14.31 | |||
Česká Metuje | x | 14.37 | 14.37 | ||
Žďár nad Metují | x | 14.40 | 14.40 | ||
Police nad Metují | 14.43 | 14.44 | |||
Hronov | 14.49 | 14.50 | |||
Velké Poříčí | x | 14.52 | 14.52 | ||
Náchod-Běloves | x | 14.56 | 14.56 | ||
Náchod | 14.59 | 15.03 | |||
Náchod zastávka | 15.05 | 15.06 | |||
Václavice | 15.11 | 15.13 | |||
Starkoč | 15.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci