Os 17541 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 4.20 | ||||
Spáňov | x | 4.26 | 4.26 | ||
Kout na Šumavě | 4.30 | 4.31 | |||
Starec | x | 4.33 | 4.33 | ||
Kdyně | 4.36 | 4.37 | |||
Chodská Lhota | x | 4.42 | 4.42 | ||
Dobříkov na Šumavě | 4.45 | 4.45 | |||
Loučim | x | 4.48 | 4.48 | ||
Pocinovice | 4.52 | 4.53 | |||
Úborsko | x | 4.57 | 4.57 | ||
Dubová Lhota | x | 4.59 | 4.59 | ||
Janovice nad Úhlavou | 5.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci