Os 17410 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staňkov | 16.10 | ||||
Křenovy | x | 16.15 | 16.15 | ||
Semošice-Peřina | x | 16.19 | 16.19 | ||
Semošice | x | 16.21 | 16.21 | ||
Horšovský Týn | 16.26 | 16.32 | |||
Mašovice | x | 16.36 | 16.36 | ||
Meclov | x | 16.39 | 16.39 | ||
Ohnišťovice | x | 16.42 | 16.42 | ||
Zámělíč | x | 16.45 | 16.45 | ||
Poběžovice | 16.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci