Os 17206 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.20 | ||||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 14.25 | 14.25 | ||
Františkovy Lázně | 14.27 | 14.28 | |||
Vojtanov obec | x | 14.36 | 14.36 | ||
Hazlov | 14.40 | 14.40 | |||
Aš | 14.50 | 14.51 | |||
Aš město | 14.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci