Sp 1718 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 14.02 | ||||
Jablůnka | 14.07 | 14.08 | |||
Bystřička | 14.12 | 14.13 | |||
Brňov | 14.16 | 14.16 | |||
Valašské Meziříčí | 14.21 | 14.26 | |||
Lhotka nad Bečvou | 14.30 | 14.30 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 14.37 | 14.38 | |||
Milotice nad Bečvou | 14.40 | 14.41 | |||
Špičky | 14.43 | 14.43 | |||
Černotín | 14.46 | 14.47 | |||
Teplice nad Bečvou | 14.49 | 14.49 | |||
Hranice na Moravě město | 14.51 | 14.52 | |||
Hranice na Moravě | 14.58 | 14.59 | |||
Lipník nad Bečvou | 15.07 | 15.08 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 15.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci