Sp 1711 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bd264 + Bdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 15.31 | ||||
Ruda nad Moravou | 15.46 | 15.47 | |||
Hanušovice | 15.59 | 16.03 | |||
Jindřichov na Moravě | 16.11 | 16.12 | |||
Branná | 16.23 | 16.24 | |||
Ostružná | 16.34 | 16.35 | |||
Ramzová | 16.39 | 16.40 | |||
Horní Lipová | 16.51 | 16.52 | |||
Lipová Lázně | 16.59 | 17.04 | |||
Jeseník | 17.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci