Sp 1705 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bd264 + Bdtee276 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 9.31 | ||||
Ruda nad Moravou | 9.46 | 9.47 | |||
Hanušovice | 9.59 | 10.03 | |||
Jindřichov na Moravě | 10.11 | 10.12 | |||
Branná | 10.23 | 10.24 | |||
Ostružná | 10.34 | 10.35 | |||
Ramzová | 10.39 | 10.40 | |||
Horní Lipová | 10.51 | 10.52 | |||
Lipová Lázně | 10.59 | 11.04 | |||
Jeseník | 11.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci