Sp 1701 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 2xBd264 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.56 | ||||
Mohelnice | 7.18 | 7.19 | |||
Zábřeh na Moravě | 7.28 | 7.31 | |||
Ruda nad Moravou | 7.46 | 7.47 | |||
Hanušovice | 7.59 | 8.03 | |||
Potůčník | 8.08 | 8.08 | |||
Jindřichov na Moravě | 8.13 | 8.13 | |||
Nové Losiny | 8.17 | 8.18 | |||
Branná | 8.24 | 8.25 | |||
Ostružná | 8.34 | 8.35 | |||
Ramzová | 8.39 | 8.40 | |||
Horní Lipová | 8.51 | 8.52 | |||
Lipová Lázně | 8.59 | 9.04 | |||
Jeseník | 9.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci