Os 16743 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 13.34 | ||||
Otročín | 13.46 | 13.48 | |||
Poseč | x | 13.53 | 13.53 | ||
Toužim | 14.01 | 14.03 | |||
Luhov | x | 14.08 | 14.08 | ||
Smilov | x | 14.12 | 14.12 | ||
Štědrá | 14.20 | 14.26 | |||
Borek u Žlutic | x | 14.32 | 14.32 | ||
Žlutice | 14.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci