Sp 1667 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 17.25 | ||||
Česká Ves bazén | x | 17.31 | 17.31 | ||
Písečná | 17.36 | 17.37 | |||
Hradec-Nová Ves | x | 17.39 | 17.39 | ||
Mikulovice | 17.45 | 17.46 | |||
Głuchołazy | 17.59 | 18.06 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 18.25 | 18.32 | |||
Třemešná ve Slezsku | 18.39 | 18.40 | |||
Město Albrechtice | 18.45 | 18.46 | |||
Krnov | 18.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci