Os 16530 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.28 | ||||
Ústí nad Labem západ | 15.30 | 15.30 | |||
Koštov | x | 15.39 | 15.39 | ||
Stadice | x | 15.43 | 15.43 | ||
Řehlovice | 15.45 | 15.45 | |||
Brozánky | x | 15.47 | 15.47 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 15.49 | 15.49 | ||
Velvěty | x | 15.51 | 15.51 | ||
Úpořiny | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci