Os 16523 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 18.38 | ||||
Bílina-Chudeřice | x | 18.40 | 18.40 | ||
Světec | 18.42 | 18.42 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 18.44 | 18.44 | ||
Ohníč | 18.47 | 18.47 | |||
Lbín | x | 18.51 | 18.51 | ||
Úpořiny | 18.54 | 18.55 | |||
Velvěty | x | 18.58 | 18.58 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 19.01 | 19.01 | ||
Brozánky | x | 19.04 | 19.04 | ||
Řehlovice | 19.06 | 19.06 | |||
Stadice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Koštov | x | 19.11 | 19.11 | ||
Trmice | 19.15 | 19.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 19.20 | 19.20 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci