Sp 1642 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 8.15 | ||||
Ostrava-Svinov | 8.21 | 8.29 | |||
Ostrava-Vítkovice | 8.36 | 8.37 | |||
Ostrava-Kunčice | 8.41 | 8.43 | |||
Vratimov | + | 8.48 | 8.48 | ||
Frýdek-Místek | 8.59 | 9.02 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 9.13 | 9.16 | |||
Čeladná | 9.21 | 9.22 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 9.27 | 9.28 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 9.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci