Sp 1634 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 18.45 | ||||
Lipová Lázně | 18.53 | 18.55 | |||
Horní Lipová | 19.02 | 19.03 | |||
Ramzová | 19.15 | 19.16 | |||
Ostružná | 19.20 | 19.21 | |||
Branná | 19.28 | 19.29 | |||
Jindřichov na Moravě | 19.38 | 19.39 | |||
Hanušovice | 19.49 | 19.53 | |||
Bohdíkov | 19.59 | 20.00 | |||
Ruda nad Moravou | 20.05 | 20.06 | |||
Bludov | 20.16 | 20.25 | |||
Šumperk | 20.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci