Sp 1613 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 14.15 | ||||
Opava-Komárov | + | 14.19 | 14.20 | ||
Štítina | 14.23 | 14.24 | |||
Háj ve Slezsku | 14.29 | 14.29 | |||
Ostrava-Svinov | 14.39 | 14.47 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 14.53 | 14.54 | |||
Ostrava-Stodolní | 14.57 | 14.58 | |||
Ostrava střed | 15.00 | 15.01 | |||
Ostrava-Kunčice | 15.07 | 15.08 | |||
Šenov | 15.14 | 15.14 | |||
Havířov | 15.17 | 15.18 | |||
Havířov střed | 15.20 | 15.20 | |||
Havířov-Suchá | 15.22 | 15.22 | |||
Horní Suchá | 15.25 | 15.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.28 | 15.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.35 | 15.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci