Os 15969 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 17.08 | ||||
Plačkov | x | 17.14 | 17.14 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 17.19 | 17.19 | ||
Slavníč | x | 17.21 | 17.21 | ||
Herálec | 17.24 | 17.26 | |||
Radňov | x | 17.32 | 17.32 | ||
Lípa | 17.36 | 17.38 | |||
Petrkov | x | 17.42 | 17.42 | ||
Dolík | x | 17.45 | 17.45 | ||
Havlíčkův Brod | 17.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci