Os 15957 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 9.08 | ||||
Plačkov | x | 9.14 | 9.14 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 9.19 | 9.19 | ||
Slavníč | x | 9.22 | 9.22 | ||
Herálec | 9.24 | 9.26 | |||
Radňov | x | 9.32 | 9.32 | ||
Lípa | 9.36 | 9.38 | |||
Petrkov | x | 9.42 | 9.42 | ||
Dolík | x | 9.45 | 9.45 | ||
Havlíčkův Brod | 9.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci