Os 15872 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.28 | ||||
Nymburk město | 14.31 | 14.32 | |||
Hořátev | x | 14.36 | 14.36 | ||
Sadská | 14.41 | 14.41 | |||
Ahr Třebestovice | x | 14.44 | 14.44 | ||
Poříčany | 14.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci