Os 15607 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 11.09 | ||||
Veleliby | 11.13 | 11.13 | |||
Jíkev | x | 11.17 | 11.17 | ||
Oskořínek | x | 11.20 | 11.20 | ||
Křinec | 11.27 | 11.28 | |||
Svídnice | x | 11.33 | 11.33 | ||
Dymokury | x | 11.36 | 11.36 | ||
Činěves | x | 11.40 | 11.40 | ||
Městec Králové | 11.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci