Os 15606 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 13.03 | ||||
Činěves | x | 13.12 | 13.12 | ||
Dymokury | x | 13.15 | 13.15 | ||
Svídnice | x | 13.19 | 13.19 | ||
Křinec | 13.24 | 13.32 | |||
Oskořínek | x | 13.38 | 13.38 | ||
Jíkev | x | 13.42 | 13.42 | ||
Veleliby | 13.46 | 13.47 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 13.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci