Os 15343 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Borová u Poličky | 18.14 | ||||
Borová u Poličky zastávka | x | 18.16 | 18.16 | ||
Oldřiš | x | 18.20 | 18.20 | ||
Sádek u Poličky | x | 18.23 | 18.23 | ||
Polička | 18.29 | 18.30 | |||
Pomezí zastávka | x | 18.33 | 18.33 | ||
Pomezí | x | 18.37 | 18.37 | ||
Květná | x | 18.41 | 18.41 | ||
Vendolí zastávka | x | 18.45 | 18.45 | ||
Svitavy zastávka | x | 18.53 | 18.53 | ||
Svitavy | 18.57 | 19.00 | |||
Opatovec | x | 19.04 | 19.04 | ||
Opatov | 19.07 | 19.08 | |||
Semanín | x | 19.12 | 19.12 | ||
Česká Třebová | 19.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci