Os 15015 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 17.32 | ||||
Litomyšl zastávka | x | 17.35 | 17.35 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 17.39 | 17.39 | ||
Tržek | x | 17.42 | 17.42 | ||
Řídký | x | 17.45 | 17.45 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 17.48 | 17.48 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 17.50 | 17.52 | |||
Hrušová | x | 17.53 | 17.53 | ||
Džbánov | x | 17.57 | 17.57 | ||
Vysoké Mýto město | 18.02 | 18.06 | |||
Vysoké Mýto | 18.08 | 18.09 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 18.14 | 18.14 | ||
Dvořisko | x | 18.18 | 18.18 | ||
Choceň | 18.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci