Os 14865 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDmteeo294 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.05 | ||||
Mírovka | 14.09 | 14.10 | |||
Šlapanov | 14.15 | 14.15 | |||
Kamenná | 14.20 | 14.20 | |||
Dobronín | 14.24 | 14.25 | |||
Střítež u Jihlavy | 14.27 | 14.28 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 14.30 | 14.31 | |||
Jihlava | 14.35 | 14.42 | |||
Jihlava město | 14.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci