Os 14068 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 14.08 | ||||
Prostějov místní nádraží | 14.11 | 14.11 | |||
Kostelec na Hané | 14.17 | 14.18 | |||
Čelechovice na Hané | x | 14.23 | 14.23 | ||
Kaple | x | 14.27 | 14.27 | ||
Třebčín | 14.31 | 14.32 | |||
Slatinice | x | 14.35 | 14.35 | ||
Drahanovice | 14.39 | 14.40 | |||
Náměšť na Hané | 14.42 | 14.43 | |||
Senice na Hané | 14.48 | 15.08 | |||
Senice na Hané zastávka | x | 15.11 | 15.11 | ||
Odrlice | x | 15.14 | 15.14 | ||
Cholina | x | 15.16 | 15.16 | ||
Myslechovice | x | 15.19 | 15.19 | ||
Litovel předměstí | 15.23 | 15.26 | |||
Litovel město | 15.27 | 15.27 | |||
Litovel | 15.30 | 15.30 | |||
Červenka zastávka | x | 15.32 | 15.32 | ||
Červenka | 15.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci