Os 14062 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec na Hané | 8.18 | ||||
Čelechovice na Hané | x | 8.23 | 8.23 | ||
Kaple | x | 8.27 | 8.27 | ||
Třebčín | 8.31 | 8.32 | |||
Slatinice | x | 8.35 | 8.35 | ||
Drahanovice | 8.39 | 8.40 | |||
Náměšť na Hané | 8.42 | 8.43 | |||
Senice na Hané | 8.48 | 9.08 | |||
Senice na Hané zastávka | x | 9.11 | 9.11 | ||
Odrlice | x | 9.14 | 9.14 | ||
Cholina | x | 9.16 | 9.16 | ||
Myslechovice | x | 9.19 | 9.19 | ||
Litovel předměstí | 9.23 | 9.24 | |||
Litovel město | 9.25 | 9.25 | |||
Litovel | 9.28 | 9.28 | |||
Červenka zastávka | x | 9.30 | 9.30 | ||
Červenka | 9.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci