Os 14011 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.31 | ||||
Olomouc-Smetanovy sady | 7.36 | 7.36 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 7.37 | 7.38 | |||
Olomouc město | 7.40 | 7.40 | |||
Olomouc-Hejčín | x | 7.42 | 7.42 | ||
Olomouc-Řepčín | 7.46 | 7.46 | |||
Horka nad Moravou | x | 7.50 | 7.50 | ||
Skrbeň | 7.54 | 7.54 | |||
Příkazy | 7.57 | 7.58 | |||
Senice na Hané | 8.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci