Os 13913 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 14.23 | ||||
Bezměrov | 14.27 | 14.27 | |||
Postoupky | 14.30 | 14.30 | |||
Kroměříž | 14.35 | 14.48 | |||
Kroměříž-Oskol | x | 14.50 | 14.50 | ||
Kotojedy | x | 14.52 | 14.52 | ||
Jarohněvice | x | 14.56 | 14.56 | ||
Šelešovice | x | 14.58 | 14.58 | ||
Zdounky | 15.05 | 15.07 | |||
Zborovice zastávka | x | 15.12 | 15.12 | ||
Zborovice | 15.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci