Os 13803 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.31 | ||||
Olomouc-Smetanovy sady | 5.36 | 5.36 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 5.37 | 5.38 | |||
Olomouc město | 5.40 | 5.40 | |||
Olomouc-Hejčín | x | 5.42 | 5.42 | ||
Olomouc-Řepčín | 5.46 | 5.46 | |||
Horka nad Moravou | x | 5.50 | 5.50 | ||
Skrbeň | 5.54 | 5.54 | |||
Příkazy | 5.57 | 5.58 | |||
Senice na Hané | 6.04 | 6.12 | |||
Senice na Hané zastávka | x | 6.15 | 6.15 | ||
Odrlice | x | 6.18 | 6.18 | ||
Cholina | x | 6.20 | 6.20 | ||
Myslechovice | x | 6.23 | 6.23 | ||
Litovel předměstí | 6.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci