Os 13206 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 7.53 | ||||
Zubří | x | 7.57 | 7.57 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 8.00 | 8.00 | ||
Zašová | x | 8.03 | 8.03 | ||
Hrachovec | x | 8.07 | 8.07 | ||
Krhová | x | 8.09 | 8.09 | ||
Valašské Meziříčí | 8.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci