Os 13043 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 18.50 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 18.53 | 18.53 | |||
Loučná nad Desnou | 18.56 | 18.59 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | 19.02 | 19.03 | |||
Velké Losiny zastávka | 19.06 | 19.06 | |||
Velké Losiny | 19.08 | 19.09 | |||
Rapotín | 19.12 | 19.13 | |||
Rapotín zastávka | 19.14 | 19.15 | |||
Petrov nad Desnou | 19.17 | 19.18 | |||
Vikýřovice-Lesní | 19.20 | 19.21 | |||
Vikýřovice | 19.22 | 19.23 | |||
Šumperk | 19.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci