Os 12821 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdek-Místek | 13.35 | ||||
Dobrá u Frýdku-Místku | 13.42 | 13.43 | |||
Dobratice pod Prašivou | 13.48 | 13.49 | |||
Horní Tošanovice | 13.52 | 13.53 | |||
Hnojník | 13.56 | 13.59 | |||
Střítež u Českého Těšína | 14.02 | 14.02 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 14.05 | 14.06 | |||
Ropice (Ropica) | 14.09 | 14.10 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.15 | 14.20 | |||
Cieszyn | 14.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci