Os 12817 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdek-Místek | 11.35 | ||||
Dobrá u Frýdku-Místku | 11.42 | 11.43 | |||
Dobratice pod Prašivou | 11.48 | 11.49 | |||
Horní Tošanovice | 11.52 | 11.53 | |||
Hnojník | 11.56 | 11.59 | |||
Střítež u Českého Těšína | 12.02 | 12.02 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 12.05 | 12.06 | |||
Ropice (Ropica) | 12.09 | 12.10 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.15 | 12.20 | |||
Cieszyn | 12.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci