R 1263 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.02 | ||||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 6.20 | 6.21 | |||
Turnov | 6.39 | 6.42 | |||
Malá Skála | 6.50 | 6.51 | |||
Železný Brod | 6.58 | 6.59 | |||
Semily | 7.06 | 7.07 | |||
Stará Paka | 7.26 | 7.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 7.54 | 8.00 | |||
Jaroměř | 8.13 | 8.18 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.32 | 8.39 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 8.53 | 8.54 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 8.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci