Os 12218 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 15.34 | ||||
Kunovice zastávka | 15.37 | 15.38 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 15.41 | 15.41 | |||
Ostrožská Nová Ves | 15.43 | 15.44 | |||
Uherský Ostroh | 15.48 | 15.48 | |||
Veselí nad Moravou | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci