R 1221 | |
Řazení vlaku: 750.7 + ABfbrdtn795 + 3xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 5.16 | ||||
Lužná u Rakovníka | 5.26 | 5.27 | |||
Nové Strašecí | 5.39 | 5.40 | |||
Stochov | 5.48 | 5.49 | |||
Kačice | 5.52 | 5.53 | |||
Kladno | 6.04 | 6.08 | |||
Hostivice | 6.21 | 6.22 | |||
Praha-Veleslavín | 6.30 | 6.31 | |||
Praha-Dejvice | 6.36 | 6.37 | |||
Praha-Bubny | + | 6.42 | 6.46 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci