Os 12208 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 14.28 | ||||
Kunovice zastávka | 14.32 | 14.33 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 14.36 | 14.36 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14.39 | 14.39 | |||
Uherský Ostroh | 14.44 | 14.44 | |||
Veselí nad Moravou | 14.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci