R 1147 „Metoděj Vlach“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 13.49 | ||||
Velké Hamry | 13.53 | 13.54 | |||
Plavy | 13.56 | 13.56 | |||
Jesenný | 14.05 | 14.06 | |||
Železný Brod | 14.15 | 14.19 | |||
Malá Skála | 14.26 | 14.26 | |||
Turnov | 14.35 | 14.44 | |||
Mnichovo Hradiště | 14.56 | 14.58 | |||
Bakov nad Jizerou město | 15.03 | 15.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.15 | 15.24 | |||
Všetaty | 15.50 | 15.51 | |||
Neratovice | 15.57 | 16.00 | |||
Praha-Čakovice | 16.13 | 16.14 | |||
Skály výhybna | + | 16.21 | 16.23 | ||
Praha-Vysočany | 16.29 | 16.31 | |||
Balabenka odbočka | + | 16.33 | 16.33 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.38 | 16.40 | |||
Praha-Vršovice | 16.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci