..: Trasa vlaku R 1145 Valdštejn - JŘ 2017 :..
R 1145 „Valdštejn“
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Turnov   12.44 
  Mnichovo Hradiště  12.56 12.58 
  Bakov nad Jizerou město  13.03 13.04 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  13.15 13.24 
  Všetaty  13.50 13.51 
  Neratovice  13.57 14.00 
  Praha-Čakovice  14.13 14.14 
  Skály odbočka +14.21 14.23 
  Praha-Vysočany  14.29 14.30 
  Praha hlavní nádraží  14.37 14.40 
  Praha-Vršovice  14.44  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster